Бильборд
Магазин киёв Сталева и БауроваСестрорецкий курорт

Чемпионат Украины по комбинированной пирамиде 2019

Турнир завершен
Регламент
Вид: 
Пирамида
Дисциплина: 
Комбини­рованная
Уровень: 
Национальный
Тип: 
Спортивный официальный
Схема: 
Индивидуальный, по сетке
Ограничение по времени: 
нет
Начало очной регистрации: 
04.02.2019 - 09:00
Разминка: 
04.02.2019 - 09:00
Начало турнира: 
04.02.2019 - 10:00
Начало второго дня: 
05.02.2019 - 10:00
Окончание: 
07.02.2019
Форма одежды: 
темные однотонные классические брюки и туфли / Однотонная классическая рубашка, жилет, темные однотонные классические брюки и туфли
Вступительный взнос: 
мужчины - 500 грн. женщины, юноши и девушки (до 14 лет)
Игровое время: 
Бесплатно (включая разминку)
Судейская бригада: 
Организаторы
Дополнительная информация

Чемпіонат України серед чоловіків "Комбінована Піраміда"

Регламент Учасники
Чемпіонат України 2019 «Комбінована піраміда»
серед чоловіків і жінок
3-7 лютого 2019 р. місто Житомир

1. Цілі і завдання

Змагання проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, визначення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.

Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2019 рік за чинними на території України правилами змагань з більярдного спорту «Піраміда» (далі - Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту «Піраміда».

2. Керівництво змаганнями

Керівництво змаганнями здійснює Міністерство молоді та спорту України та Національна федерація "Федерація спортивного більярду України" (далі - Федерація).

Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на головну суддівську колегію.

3. Учасники змагань

У Чемпіонаті України можуть брати участь спортсмени - члени відокремлених підрозділів ФСБУ, які є членами ФСБУ, до участі в змаганнях в установленому порядку допускаються спортсмени, які представляють інші громадські організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної спрямованості.

До участі в Чемпіонаті України допускаються в установленому порядку, тільки ті спортсмени, які пройшли попередній відбір через обласні змагання - змагання, які проводить на регіональному рівні обласний відокремлений підрозділ Федерації спортивного більярду України.

В Заявку для участі в Чемпіонаті України можуть бути включені як спортсмени-члени Федерації, так і спортсмени, що представляють інші громадські організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної спрямованості, але тільки в тому випадку, якщо вони пройшли попередній відбір через обласні змагання. Спортсмени, які не включені в Заявку обласного відокремленого підрозділу ФСБУ, до участі в Чемпіонаті допущені не будуть.

Спортсмени з тих областей України, в яких:

- Відсутній обласний відокремлений підрозділ Федерації спортивного більярду України;

- Припинено роботу обласного відокремленого підрозділу Федерації спортивного більярду України;

- У зв'язку з невеликою кількістю спортсменів в області не проводяться регіональні відбіркові змагання

подають Заявки на участь в Чемпіонаті особисто.

В Заявку відокремленого підрозділу Федерації можуть бути включені спортсмени, які не брали участь в регіональних відбіркових змаганнях. Такі спортсмени, включаються в Заявку на розсуд голови обласного відокремленого підрозділу Федерації за високі спортивні/громадські досягнення на міжнародній арені з більярдного спорту.

Організатор змагань може відмовити в праві участі в змаганнях або дискваліфікувати будь-якого гравця, який:

- порушив дане положення (положення про змагання)

- допустив в адресу Організатора, представників Організатора, суддів, спонсорів, інших гравців публічні образи, грубі висловлювання.

- за неспортивну поведінку.

- відмовився від фото/відео зйомок та інтерв'ю.

- вживав алкогольні напої.

- за куріння протягом матчу.

Обов'язковою умовою є сприяння популяризації більярдного спорту Піраміда, і на прохання Організатора брати участь в фото/відео зйомках та інтерв'ю.

4. Фінансування

Витрати, пов'язані з відрядженням спортсменів (проїзд в обидва кінці, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають.

5. Формат проведення змагань

Чемпіонат, як серед чоловіків, так і серед жінок проводиться в 2 етапи:

1. Кваліфікація (сітка “double elimination” до 2-х поразок)

Зустрічі проходять з 7 партій до 4 перемог чоловіки

Зустрічі проходять з 5 партій до 3 перемог жінки

Не зіграний матч або вибування учасника після початку турніру
Якщо з яких-небудь причин, учасник не зіграв матч, суперникам зараховується перемога в матчі.

2. Основний етап

В основному етапі турніру приймають участь “сіяні” гравці (вісім кращих згідно рейтингу), а також вісім учасників, які пройдуть кваліфікацію.
У разі, якщо на турнір буде заявлено менше 18-ти учасників, то в плей-офф будуть “посіяні” чотири гравці за рейтингом.
Формат - сітка до однієї поразки (плей-офф).

Основний етап (олімпійка) чоловіки

1/8 фіналу - з 9-ти партій до 5-х перемог.

1/4 фіналу - з 9-ти партій до 5-х перемог.

1/2 фіналу - з 9-ти партій до 5-х перемог.

Фінал - з 11-ти партій до 6-х перемог.

Основний етап (олімпійка) жінки

1/4 фіналу - з 5-ти партій до 4-х перемог.

1/2 фіналу - з 5-ти партій до 4-х перемог.

Фінал - з 5-ти партій до 4-х перемог.

Формат змагань і матчів може бути змінений в залежності від кількості учасників.

В основному етапі без участі в кваліфікаційному відборі беруть участь 8 найкращих спортсменів, згідно рейтингу ФСБУ, а також 8 спортсменів які пройдуть кваліфікацію.

Пари для матчів олімпійки визначаються наступним чином:

- спортсмени, які пройшли кваліфікаційний відбір по «нижній» сітці, тягнуть жереб для участі в олімпійці;

Жеребкування на Чемпіонат здійснюється по рейтингу ФСБУ.

Якщо спортсмена немає в рейтингу ФСБУ, то жеребкування здійснюється по прізвищу в алфавітному порядку.

Спортсмен повинен бути присутнім в місці проведення змагань за 30 хвилин до початку його зустрічі.

Кожному спортсменові надається 5 хвилин розминки на столі перед початком зустрічі.

У разі запізнення на гру, спортсмен зобов'язаний розпочати зустріч без розминки.

Якщо час початку зустрічі призначено заздалегідь і зазначено в розкладі, учасник повинен зареєструватися у головного секретаря не менше ніж за 15 хвилин до призначеного часу. При відсутності учасника в призначений час йому зараховується поразка в партії відразу після оголошення про початок зустрічі суддею біля столу, а при запізненні більш ніж на 15 хвилин - поразка в зустрічі за неявку.

6. Заявки

Заявка на змагання подається керівником обласного відокремленого підрозділу/спортсменом в режимі онлайн на сайті ФСБУ, шляхом заповнення спеціалізованої форми.

Крім заповненої форми подаються такі документи:

іменні заявки, завірені печаткою та підписом керівництва структурних підрозділів Автономної Республіки Крим, областей/міст, мм. Києва та Севастополя і лікарем фізкультурно-спортивного диспансеру, копія паспорта, класифікаційні книжки, страхові поліси, довідка з місця проживання з фотографією, що підтверджують особу спортсменів.

У разі відсутності можливості заповнення форми Заявки онлайн, заявка направляється на електронну пошту головного судді змагань (k12006@ukr.net), або в екстреному випадку по тел.: (050) 715-50-48.

У формі заявки ОБОВ'ЯЗКОВО повинна бути вказана наступна інформація:

- прізвище, ім'я спортсмена;

- дата народження спортсмена;

- область (місто) України (світу), яку представляє спортсмен;

- спортивне звання спортсмена;

- спортивні досягнення спортсмена (завойовані призові місця на змаганнях і т.п.);

- ОБОВ'ЯЗКОВО прикріплене до Заявки, окремим файлом, якісне, кольорове фото (для формування особової картки спортсмена).

Реєстрація на змагання закінчується 3 лютого о 18:00. Форма подачі Заявки онлайн після зазначеного часу блокується. До початку змагань Головна суддівська колегія, на основі отриманих Заявок, формує турнірну сітку.

Примітка: в тому випадку, якщо спортсмен подав онлайн Заявку, але з особистих, або будь-яких інших причин не може взяти участь в змаганнях, то він може відкликати свою Заявку на участь в режимі онлайн або по тел.: (050) 715- 50- 48 до зазначеної дати закінчення реєстрації на сайті.

7. Форма одягу

Для чоловіків: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна класична сорочка, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі.

Для спортсменів, які грають в олімпійці краватка-метелик обов'язкова.

Для жінок: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна сорочка або блузка, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі.

Одяг учасників повинен бути акуратним і охайним. Сорочка (блузка) повинна бути заправлена ​​в брюки.

Головний суддя має право не допустити до участі в Чемпіонаті спортсменів, які не дотримуються встановленої форми одягу.

8. Благодійні внески

Сума благодійних внесків становить:

для чоловіків - 500 грн.

для жінок, юнаків та дівчат (до 14 років), ветеранів (від 60 років) - 400 грн.

9. Програма змагань

3 лютого 2019

День приїзду учасників чоловіків, збори представників, суддів.

18-00 - 20:00 - Проходитиме суддівський семінар для підвищення категорій суддів.

4 лютого 2019

День приїзду учасниць жінок.

10:00 - 20:00 - кваліфікація чоловіки

5 лютого 2019

10:00 - 10:30 - церемонія відкриття змагань

10:30 - 20:00 - кваліфікація чоловіки, жінки

6 лютого 2019

10:30 - 20:00 - основний етап змагань

7 лютого 2019

10:00 - 12:00 - півфінали

12:00 - 15:00 - фінали

15:00 - церемонія нагородження

Розклад матчів може змінюватися, в залежності від кількості учасників Чемпіонату.

10. Нагородження та призовий фонд

Переможці та призери чемпіонату нагороджуються грамотами та медалями.

Призовий фонд турніру формується із 70% від суми вступних внесків + 10.000 гривень (чоловіки), + 5.000 гривень (жінки) та розподіляється наступним чином:

чоловіки

1 – 25%

2 – 15%

3-4 – по 10%

5-8 – по 5%

9-16 - по 2,5%

жінки

1 місце — 35%

2 місце — 25 %

3-4 місце — по 10 %

5-8 місце — по 5%
У разі, якщо на турнір буде заявлено менше 18-ти учасників, призовий фонд буде розподілено на чотири призових місця.
На церемонії нагородження зобов'язані бути присутніми спортсмени, які посіли 1-4 місця.

У разі відсутності на церемонії нагородження, спортсмен штрафується на суму призових грошей і зменшення рейтингових балів.

11. Місце проведення змагань

Більярдний клуб «Атмосфера»

Місцезнаходження: м. Житомир, вул. Князів Острозьких (Шелушкова), 112

Телефон для довідок: +38(067)410-22-22 - Айрат Маскулов Голова Відокремленого підрозділу ФСБУ в Житомирській області

12. Проживання

1. Готель "ДоДО"

м. Житомир, пр. Незалежності, 13

+38(0412)47-29-99, +38(067)412-13-82

2. Готель "Україна"
м. Житомир, вул. Київська, 3
+38(0412) 47-29-99, +38(067)412-13-82

3. Готель "Рейкарц Житомир"
м. Житомир, пл. Замкова, 5/8
+38(041)255-89-10, 800-304-500, +38(044)428-95-80

4. Готель "Ялинка"
м. Житомир, пр-кт Миру, 50
+38(041)255-14-88,+38(093)031-00-01, +38(098)772-88-77

5. Готель "Гермес"
м. Житомир, площа Визволення, 8а
+38(096)055-56-55, +38(095)055-56-55, +38(093)055-56-55

6. Готельно-оздоровчий комплекс "Волна"
м. Житомир, вул. Покровська (Щорса), 130а
+38(0412)25-40-30, +38(0412)25-40-28, +38(098)630-70-90

Дане положення є запрошенням на змагання.

Організатор Чемпіонату залишає за собою право вносити зміни до даного Положення про змагання.

Статистика
Количество участников: 
64
Количество встреч: 
128



Итоговый протокол

УчастникГод рожденияРазрядМесто
1Жданов Даниил Владимирович20041
2Ковальчук Анастасия Александровна1991МСМК1
3Жигайлова Любовь Викторовна1998КМС2
4Ларьков Михаил Михайлович20091-й2
5Говтва Даниил Алексеевич1998КМС3 - 4
6Котляр Анна  1995МСМК3 - 4
7Перкун Владимир Леонидович1987МС3 - 4
8Плешко Марк Игоревич1991КМС3 - 4
9Рыбалко Богдан Геннадиевич1997МСМК3 - 4
10Сайков Александр Владимирович19853 - 4
11Смирнов Юрий Олегович1998МС3 - 4
12Шевченко Кристина Евгеньевна2002КМС3 - 4
13Адамец Никита Вячеславович1998КМС5 - 8
14Белозеров Дмитрий Олегович1994МСМК5 - 8
15Василова Яна  20055 - 8
16Дуранина Александра Евгеньевна2003КМС5 - 8
17Клыкова Анастасия  Игоревна2002КМС5 - 8
18Литовченко Игорь Викторович1988МС5 - 8
19Родионов Андрей Александрович2002МС5 - 8
20Скочук Мария  20055 - 6
21Талова Татьяна Владиславовна19875 - 6
22Хомичева Александра Александровна19971-й5 - 8
23Генке Людмила 19787 - 8
24Зайченко Николай Михайлович1999КМС9 - 16
25Истомин Александр Владиславович1998МС9 - 16
26Клестов Андрей Андреевич1997МС9 - 16
27Косогов Владислав Игоревич1994МС9 - 16
28Осычнюк Максим Григорьевич1997МС9 - 16
29Прохоренко Владислав Владиславович1994КМС9 - 16
30Ульянченко Тарас  20019 - 16
31Шугалей Богдан Денисович1998КМС9 - 16
32Волков Дмитрий Александрович198325 - 32
33Кузнецов Владислав Николаевич199625 - 32
34Багацкий Денис Александрович200333 - 48
35Булава Андрей  200433 - 48
36Грибовский Николай 198633 - 48
37Дешко Василий  Васильевич199033 - 48
38Здоровецкий Вадим 199533 - 48
39Ильчук Максим Олександрович199433 - 48
40Квасюк Владимир  Владимирович196933 - 48
41Лапшин Олександр Олександрович2002КМС33 - 48
42Матвеев Виталий  Максимович1997КМС33 - 48
43Пушкарев Дмитрий Геннадьевич198433 - 48
44Сергеев Сергей Анатольевич198133 - 48
45Слеменев Артем Сергеевич200833 - 48
46Станишевский Игорь  1982КМС33 - 48
47Стинский Михаил Олегович199133 - 48
48Хмиляр Андрей  Сергеевич199333 - 48
49Часовников Максим Евгеньевич199333 - 48
50Беленюк Роман Валентинович198849 - 64
51Бондарь Максим  200549 - 64
52Волошко Виталий Александрович198749 - 64
53Грицюк Александр Николаевич197749 - 64
54Довгошиенко Валентин 199049 - 64
55Егоров Василий Александрович198849 - 64
56Илькив Олесь Андреевич199249 - 64
57Клым Александр 200949 - 64
58Крупич Виталий  198749 - 64
59Марковский Михаил Владимирович198549 - 64
60Мартынюк Владислав 200549 - 64
61Скоропад Николай 198849 - 64
62Сулаков Виталий Иванович198149 - 64
63Сухотько Ілля Володимирович198549 - 64
64Фёдоров Артём Тимурович197849 - 64