БИЛЬБОРД
Luza.ruШкола бильярда Сергея БауроваСестрорецкий курорт


Кубок БК "Миллениум" по пирамиде 2017 среди сеньоров и ветеранов

Турнир завершен
Регламент
Вид: 
Пирамида
Дисциплина: 
Комбини­рованная
Уровень: 
Национальный
Тип: 
Любительский рейтинговый
Схема: 
Групповой
Регламент встреч: 
До 3-х побед квалификация и плей офф, до 4-х побед полуфиналы и финалы
Начало очной регистрации: 
23.09.2017 - 10:30
Разминка: 
22.09.2017 - 16:00
Начало первого тура: 
23.09.2017 - 11:30
Начало второго дня: 
24.09.2017 - 11:00
Окончание: 
25.06.2017
Форма одежды: 
Черные классические туфли и брюки (из ткани со стрелками, не джинсы), белая либо однотонная рубашка, жилет (по желанию), краватка-метелик (по желанию). Одежда учасников должна быть опрятным и акуратным.
Вступительный взнос: 
500 грн
Игровое время: 
Бесплатно (включая разминку)
Призовой фонд: 
100% вступительніх взносов + от организаторов гарантированно 10 000 грн в пропорциональном отношении к количеству спортсменов в каждой группе, Кубки победителям групп, медали, дипломы призёрам, специальній приз от киёвной компании "AS"
Судейская бригада: 
Шохин Сергей Валентинович (+380635861111,masterserga@gmail.com)
Билевич Александр Борисович (+380676740988; info@billiard.lviv.ua)
Дополнительная информация

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення Кубку БК “Міленіум” з піраміди 2017
серед сеньйорів та ветеранів

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ.

Змагання проводяться з метою розвитку та популяризації більярдного спорту в Україні та зокрема в м.Трускавець та Львівській області, підвищення майстерності ветеранів та сеньйорів, визначення переможців.

1.2. ТЕРМІНИ ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ.

Змагання проводяться в термін 22-25 вересня 2017р.
В більярдному клубі “Міленіум” - м.Трускавець, вул. Стебницька, 29, РЦ «Міленіум». Тел. +38 097 933 5080.

1.3. ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ.

Керівництво організацією та проведенням змагань здійснює Громадське об’єднання “Піраміда”.
Керівництво та відповідальність за підготовку місць та безпосереднє проведення змагань покладається на більярдний клуб «Міленіум» та Суддівську колегію.
Суддівська колегія виконує свої повноваження згідно з діючими правилами проведення змагань з більярдного спорту, які відповідають міжнародним правилам, затверджені Міністерством України у справах сім'ї, молоді та спорту від 28 листопада 2001р. а також цього Положення.
У разі суперечок і розбіжностей остаточне рішення приймає Суддівська колегія.

1.4. КАТЕГОРІЯ ЗМАГАНЬ.

Категорія : Відкриті Всеукраїнські
Дисципліна : Комбінована піраміда з наступними змінами:
1. Замість забитого «свояка» кулю знімає партнер
2. Штраф - з полиці на стіл
3. Джентельменське замовлення (кулі, які влучають в лузу прямо - без торкання інших куль та бортів - зараховуються, в інакших випадках треба замовляти )
Рейтинг : Так
Залік : Особистий

1.5. ПОРЯДОК ПІДГОТОВКИ СПОРУД ТА ДОТРИМАННЯ БЕЗПЕКИ УЧАСНИКІВ І ГЛЯДАЧІВ ПРИ ПРОВЕДЕННІ ЗМАГАНЬ.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.12.1998 року № 2025 "Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів": підготовка спортивних споруд покладається на їх власників; контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпеченням безпеки під час проведення змагань здійснюють Суддівські колегії, сформовані та затверджені Комітетом Сеньйорів та Ветеранів більярдного спорту України; власник спортивної споруди не менш ніж за 4 години до початку змагань зобов'язаний подати в Суддівську колегію акт про його готовність до проведення змагань. Невиконання вимог, передбачених цим пунктом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, тягне за собою відповідальність.

1.6. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ.
До участі в змаганнях запрошуються всі бажаючі, які задовольняють вимогам вікових груп:
Сеньйори - 1977-1963 р.н.
Ветерани - 1962 р.н. і старші.
Кількість учасників необмежена.

1.7. ЗАЯВКИ.

Попередні іменні заявки надаються з дня опублікування цього положення на електронну пошту masterserga@gmail.com або в Cуддівську колегію перед початком змагань (в день попередньої реєстрації 22.09.2017р.з 16.00 до 19.00 або в день безпосередньої реєстрації 23.09.2017р. з 9.00 до 10.30 в більярдному клубі «Міленіум», м.Трускавець, вул. Стебницька, 29, РЦ «Міленіум» Також можлива онлайн реєстрація на офіційній сторінці турніру www.llb.su/t/2849956
До змагань допускаються всі учасники, які підтвердили свою участь у встановлений термін.

1.8. УМОВИ ПРИЙОМУ ТА ФІНАНСУВАННЯ.

Всі витрати учасників і тренерів на змагання, проїзд до місця проведення змагань і назад, добові, збереження заробітної плати, розміщення, харчування забезпечують організації, що відряджають учасників.
Витрати на організацію змагань передбачаються за рахунок коштів приймаючої сторони, інших залучених позабюджетних надходжень і частково за рахунок благодійних внесків від учасників змагань.
Благодійні внески для учасників:
- 40 - 54 років - 500 грн.
- 55 років і старші - 500 грн.

1.9. ФОРМА ОДЯГУ.
Чорні класичні туфлі та брюки (з тканини зі стрілками, не джинси), біла або однотонна сорочка, жилет (за бажанням), краватка-метелик (за бажанням). Одяг учасників повинен бути охайним й акуратним.
Спортсмени, одягнені в невстановлену форму одягу, до змагань не допускаються!

1.10. РОЗМІЩЕННЯ.

Бажано бронювати приватний сектор або готелі завчасно - зверніть увагу, що турнір проводиться в вихідні дні!

Пропонуються квартири та апартаменти подобово

1.11. ІНФОРМАЦІЙНІ СПОНСОРИ

Ліга Любителів Більярду www.llb.su
Більярдний портал www.billiardnews.com.ua
Сайт ФБСЛо http://billiard.lviv.ua/
Місцеві телекомпанії та ЗМІ.

2. ПРОГРАМА ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.

2.1. ФОРМАТ.

Змагання проводяться в трьох вікових групах у 2 етапи в кожній.
Перший етап - кваліфікація. Гра в групах по 4 спортсмени (при неповному формуванні групи – допускається 5 спортсменів). Перед початком формування груп проводиться розсіювання спортсменів :
1. Розсіюється (згідно рейтингу за підсумками попередніх етапів турнірів) кількість спортсменів, виходячи з кількості груп – по одному в кожну групу.
2. Розсіюються усі за територіальним принципом - представники одного регіону (крім господарів) не можуть грати в одній групі.
Інші учасники груп визначаються сліпим жеребом - автоматично за допомогою системи проведення змагань «Більборд».
Ігри в групах проводяться по колу, кожний з кожним згідно розкладу ігор.
З кожної групи до другого етапу виходить по 2 спортсмена, які посіли 1-2 місця. З можливих груп з 5 спортсменів виходять до наступної стадії 3 кращих спортсмена. Підсумкові місця в групах визначаються за наступними критеріями та у послідовності:
1 - кількість виграних матчів;
2 - різниця виграних і програних партій - для 3 гравців;
3 - кількість виграних партій - для 3 гравців;
4 - особисті зустрічі - для 2 гравців;
5 - жереб.
Другий етап – плей офф. Проводиться за олімпійською системою з прямим вибуванням після поразки.
Спортсмени, які вийшли до другого етапу отримують індивідуальний посів, який залежить від результатів їхнього виступу на першому етапі і визначається такими критеріями і в такій послідовності:
1. Місце, зайняте в групі
2. Різниця виграних і програних партій
3. Відношення виграних і програних партій (виграних до загальної кількості партій)
4. Жереб.
У випадку, якщо спортсмен отримав посів , після якого він має зустрітись з партнером, з яким зустрічались на першому етапі, спортсмен з нижчим посівом отримує номер посіву на один нижче, або вище в залежності від своєї групи.

2.2. РЕГЛАМЕНТ.

До уваги учасників!!! Максимальна кількість проведених матчів за ігровий день складає 2.

22.09.2017р – День приїзду
22.09.2017р - з 16:00 до 18:00 та 23.09.2017р. - з 09.00 до 10.30 - реєстрація в БК «Міленіум»
23.09.2017р. 9.00 - 10.00 - тренування учасників, 10:30 - 11:00 жеребкування,
11:00 - 11:30 - урочисте відкриття змагань
23.09.2017р – 1 етап для всіх категорій - 1-2 тур
24.09.2017р – 1 етап для всіх категорій - 3 (4) тур та перший тур 2 етапу.
25.09.2017р – півфінали та фінали для всіх категорій. При необхідності проведення додаткового етапу ( чвертьфінал ) у віковій групі, де заявиться дуже велика кількість гравців, передбачено фінал винесений на 26.09.2017.
Після закінчення фіналів проводитиметься нагородження призерів.
На 1 етапі матчі проводяться до 3 виграних партій. На 2 етапі – до 3 виграних партій. Починаючи з півфіналів - до 4 виграних партій.
Переможці в особистому заліку визначаються в фінальних зустрічах.

2.3. Призовий фонд і нагородження.

Призовий фонд турніру складає 100% благодійних внесків + гарантовано 20 000 грн від організаторів турніру. А саме : в кожній віковій групі призовий фонд складається зі 100% благодійних внесків з додаванням бонусу пропорційно представництва спортсменів в кожній віковій групі.
Призовий фонд в кожній віковій групі розподіляється серед 25 відсотків заявлених гравців, які посіли найвищі підсумкові місця.
Всі призери мають бути на церемонії нагородження у встановленій формі одягу. В противному випадку організатори залишають за собою право не нагороджувати порушників.

2.4. Суддівська колегія.

Головний суддя змагань суддя МК – Шохін Сергій Валентинович (+380635861111;masterserga@gmail.com)
Суддя змагань – суддя ЛЛБ - Білевич Олександр Борисович (+380676740988; info@billiard.lviv.ua)

Умови та порядок проведення змагань можуть бути змінені рішенням Суддівської колегії за погодженням з Оргкомітетом в залежності від кількості учасників.

Це Положення є офіційним запрошенням на турнір.

Розклад матчів у групі сеньйорів на 24.09:
11:00

Лигоцкий Игорь - Гула Виктор
Гриник Михайло - Стёпин Алексей
Фуканчик Тарас - Мотовиляк Роман
Орлянский Олег - Гаврилюк Игорь
13:00
Махненко Виталий - Мотовиляк Роман
Погинайко Василий - Яловой Юрий
Стёпин Алексей - Коваль Вадим
Янко Ростислав - Назарук Юрий
15:00
Орлянский Олег - Гриник Михайло
Фуканчик Тарас - Лигоцкий Игорь
Климов Александр - Папижук Владимир
Маскулов Айрат - Квасюк Владимир
Шуляк Игорь - Новиков Александр
17:00
Махненко Виталий - Гула Виктор
Медведев Николай - Андрийченко Андрей
Прибуття для участі в зустрічі за півгодини до її початку!!!

Розклад ігор у групі ветеранів на 24.09:
11:00
Ариванюк - Дембіцький
Сокол - Карпів
Рзаєв - Подоляк
13:00 Роман - Павлюк
Зимак - Самборський
Маліванчук - Смольницький
15:00 Радковський - Шиманський
Городиський - Синякевич
Прибуття для участі в зустрічі за півгодини до її початку!!!

Перед зустрічами плей офф серед усіх учасників фінальної частини турніру був проведений міні-турнір з пенальті-білії за спеціальний приз від компанії "AS". Сергій Самборський із Житомира з переконливим результатом 7 з 10 став володарем професійного кия - "Майстер"4Х3 чорний граб бокоте граб!!!

Розклад зустрічей фінального дня - 25.09
Сеньйори чвертьфінали - початок 11.00
Климов Александр - Погинайко Василий
Новиков Александр - Стёпин Алексей
Маскулов Айрат - Гриник Михайло
Орлянский Олег - Фуканчик Тарас
13.00 - 13.30 - початок півфіналів
16.00 - 17.00 - початок фіналу
Після закінчення - урочисте нагородження з фотосесією

Ветерани півфінали - початок 12.00
Маливанчук Анатолий - Зымак Николай
Самборский Сергей - Смольницький Володимир
16.00 - 17.00 - початок фіналу
Після закінчення - урочисте нагородження з фотосесією

Организаторы и партнеры
Статистика
Количество участников: 
38
Количество встреч: 
80



Итоговый протокол

УчастникСтранаГод рожденияРазрядОчкиМесто
1Зымак Николай БорисовичУкраина1960кмс6301
2Климов Александр ВладимировичУкраина1966кмс6301
3Орлянский Олег КонстантиновичУкраина1973кмс5102
4Самборский Сергей АлександровичУкраина19605102
5Маливанчук Анатолий  ИвановичУкраина1946мс4203 - 4
6Маскулов Айрат МаратовичУкраина1970кмс4203 - 4
7Новиков Александр ВикторовичУкраина19731-й4203 - 4
8Смольницький Володимир ВолодимировичУкраина19594203 - 4
9Ариванюк Иван ИвановичУкраина1948мс3505 - 8
10Гриник Михайло ТадейовичУкраина19723505 - 8
11Карпив Иосиф  Украина19613505 - 8
12Павлюк Владимир АлександровичУкраина19593505 - 8
13Погинайко Василий НиколаевичУкраина19703505 - 8
14Рзаев Махир АлиевичУкраина19563505 - 8
15Стёпин Алексей ЮрьевичУкраина19643505 - 8
16Фуканчик Тарас МихайловичУкраина1976кмс3505 - 8
17Дембицкий Владимир РостиславовичУкраина19613009 - 12
18Лигоцкий Игорь  Украина19733009 - 12
19Махненко Виталий  ВасильевичУкраина19761-й3009 - 12
20Назарук Юрий  ВитальевичУкраина19753009 - 12
21Папижук Владимир Украина19653009 - 12
22Роман Сергей НиколаевичУкраина19603009 - 12
23Синякевич Александр ЕвстафьевичУкраина19593009 - 12
24Шиманский Анатолий ПрокопьевичУкраина19443009 - 12
25Андрийченко Андрей ВладимировичУкраина196727513 - 17
26Городиский Андрей АндреевичУкраина195527513 - 16
27Квасюк Владимир  ВладимировичУкраина196927513 - 17
28Коваль Вадим РомановичУкраина196727513 - 17
29Мотовиляк Роман ВолодимировичУкраина197027513 - 17
30Подоляк Богдан  ДмитриевичУкраина195027513 - 16
31Радковский Владимир СтепановичУкраина195527513 - 16
32Сокол Александр ГригорьевичУкраина195627513 - 16
33Шуляк Игорь ВладимировичУкраина197127513 - 17
34Гаврилюк Игорь  БорисовичУкраина196825018 - 22
35Гула Виктор БогдановичУкраина196825018 - 22
36Медведев Николай ФёдоровичУкраина196725018 - 22
37Яловой Юрий  ВладимировичУкраина196925018 - 22
38Янко Ростислав ЗеновьевичУкраина197625018 - 22