Бильборд
Магазин киёв Сталева и БауроваСестрорецкий курорт


Кубок Украинской бильярдной ассоциации 2019

Трансляция
Регламент
Вид: 
-
Дисциплина: 
Свободная Буффалоё
Уровень: 
Национальный
Тип: 
Спортивный официальный рейтинговый
Схема: 
Индивидуальный, по сетке
Начало очной регистрации: 
18.01.2019 - 12:00
Начало турнира: 
19.01.2019 - 11:00
Начало второго дня: 
20.01.2019 ☺
Окончание: 
23.01.2019
Форма одежды: 
Однотонная классическая рубашка, жилет, темные однотонные классические брюки и туфли
Вступительный взнос: 
600 гривен
Призовой фонд: 
100 000 гривен
Судейская бригада: 
Дополнительная информация

Р Е Г Л А М Е Н Т

Кубка Української більярдної асоціації

1. Строки и місце проведення

Кубка Української більярдної асоціації (далі – Кубок)

проводиться з 19 по 23 січня 2019 року в Києві в:

БК «ЛІДЕР» – вул. Семена Скляренка, буд. 5, 3-й поверх;

БК «ПЛАТОН» – вул. Кудряшова, буд. 20-А, 2-й поверх.

2. Попередня заявка на участь і реєстрація гравців.
Попередню заявку на участь у Кубку можуть подавати гравці без обмежень щодо спортивних класів, належності до організацій спортивного спрямування, полу, віку, громадянства (в тому числі особи без громадянства), яким не заборонений компетентними органами держави в’їзд на територію України. Увага! Суддівська колегія має право відмовити в участі в Кубку гравцям, що протягом 2018 року брали участь в турнірах, які проводились на тимчасово непідконтрольних Україні територіях.

Попередні заявки приймаються по електронній пошті суддівської колегії ukrkorall@gmail.com, а також по Viber та Wats App : +38(093)183-66-33.

Особиста реєстрація гравців проводиться суддівською колегією 18 січня 2019 року з 12-00 до 20-00 за адресою: БК «ЛІДЕР», вул. Семена Скляренка, буд. 5, 3-й поверх.

3. Вступний внесок

Вступний внесок спрямовується на карточку № 5218572220896893 (Олександр Гуденко) у ПриватБанку.

Вступний внесок для одного гравця складає 600 (шістсот) гривень, за виключенням осіб пенсійного віку (чоловіки – від 60 років і вище, жінки – від 55), а також неповнолітніх (яким на початок туру не виповнилося 16 років), для яких вступний внесок складає 300 (триста) гривень з кожної особи.

4. Сіяння гравців

Сіяння зареєстрованих та допущених до Кубку гравців здійснюватиметься Суддівською колегією 18 січня 2019 р. з 20-00 до 21-00 за результатами фінального рейтингу UBA CUP сезону 2017/2018.

Розклад ігор буде опублікований 18 січня 2019 р. після 21-00 на сайтах Billiardnews та Української більярдної асоціації.

Увага! Допуск своєчасно не зареєстрованих учасників до Кубку учасників після публікації розкладу ігор неможливий!

5. Порядок проведення і розклад змагань

Кубок триватиме протягом п’яти днів, починаючи з суботи, 19 січня, і завершуючи середою, 23 січня 2019 року.

19-20 січня (субота-неділя) проводитиметься кваліфікація в групах з 4-5 осіб, де кожний гравець грає з усіма іншими гравцями з групи за розкладом (круговий формат). До наступного формату – гра на вибуття або плей-оф – виходять перших три гравця (перших два гравця – з груп, де змагаються по 4 гравці).

Гра на вибуття розпочинається з понеділка, 21 січня. Грається по два кола на день (виключення: у випадку великої кількості гравців і виходу до плей-оф більше 64 учасників, у понеділок можуть гратися три кола – з 1/64 по 1/16 фіналу). У вівторок, 22 січня, тривають матчі 1/8 і 1/4 фіналу. У середу, 23 січня, – півфінали і фінал.

Таким чином:

19 січня, субота, БК «ЛІДЕР»

11:00 - відкриття Кубку
11:30 - початок ігор

20 січня, неділя, БК «ЛІДЕР»

11-00 - початок ігор

21 січня, понеділок, БК «ЛІДЕР»

11:00 – 1/64 фіналу (у випадку участі в змаганнях 110 гравців і більше)

15:00 – 1/32 фіналу

19:00 – 1/16 фіналу

22 січня, вівторок, БК «ЛІДЕР»

11:00 – 1/8 фіналу

15:00 – 1/4 фіналу

23 січня, середа, БК «Платон»

11:00 – 1/2 фіналу

14:00 – фінал, закриття Кубку, нагородження переможців.

Тривалість одного матчу:

групові змагання – до 6 перемог;

плей-оф – до 7 перемог;

фінал – до 10 перемог (у дві сесії з перервою на одну годину).

Критерії розподілу місць у групах:
1. Кількість перемог
2. Особиста зустріч (УВАГА!)
3. Різниця виграних та програних партій.
4. Кількість виграних партій.
5. Різниця куль.
6. Жереб.

По результатах групових турнірів буде сформовано сітку плей-оф.
Критерії формування сітки плей-оф.
1. Місце, зайняте в групі.
2. Кількість перемог (при порівнянні гравців з груп з різною кількістю учасників - співвідношення перемог та поразок).
3. Різниця виграних та програних партій (при порівнянні гравців з груп з різною кількістю учасників - співвідношення виграних та програних партій).
4. Кількість виграних партій.
5. Різниця куль (при порівнянні гравців з груп з різною кількістю учасників - співвідношення куль).
6. Жереб.

6. Правила

Фінальний тур UBA Cup 2017/2018 відбудеться з вільної піраміди за Офіційними міжнародними правилами з вільної піраміди, що набули чинності з 01.01.2018 р., з наступними змінами (за правилами Buffalo):

1) для правильного початкового удару достатньо, щоб биток виконав правило відіграшу;

2) правило відіграшу:

а) правильним відіграшем є удар битком по прицільній кулі, у результаті чого одна з куль торкається двох бортів, а інша – здійснює перекат лінії середини поля, або ж одна з куль виконує обидві умови;

б) у випадку передачі руху третім кулям, виконання умов відіграшу ними також зараховується;

в) черговість виконання умов не має значення;

г) торкання кулею двох бортів у зоні лузи також зараховується як правильний відіграш (виняток: атака середньої лузи прицільним шаром була здійснена з “пасивної зони”. Зона лузи визначається таким чином: куля ставиться в лузі максимально близько до місця падіння, другий ставиться з торканнями першої кулі і борту. Відмітка наноситься на борт по краю другої кулі перпендикулярно борту. Аналогічно на іншому борту. “Пасивна зона” це ігрове поле поміж уявною лінією, що проведена від центру малого борту до центру середньої лузи, і великим бортом, який прилягає до неї);

3) у випадку штрафу, порушник знімає кулю зі своєї полиці та виставляє її на передню відмітку (якщо під час штрафу у порушника не має зіграних куль, виставляється перша ж зіграна ним куля у цій партії);

4) гра є замовною (кулі, які впали у лузу випадково, зараховуються за умов, якщо в ударі брали участь не більше двох куль та не більше одного борту, все інше повинно бути об'явлено).

6. Арбітраж

Арбітражні функції під час проведення Кубку виконує Суддівська колегія на чолі з Головним суддею – Русланом Кориненком.

8. Призовий фонд

Призовий фонд Кубку складає 100 000 (сто тисяч) гривень і розподіляється наступним чином на 32 місця:

1 місце - 20 000 (двадцять тисяч) гривень

2 місце - 14 000 (чотирнадцять тисяч) гривень

3-4 місця - по 8 000 (вісім тисяч) гривень

5-8 місця - по 4 500 (чотири тисячі п’ятсот) гривень

9-16 місця - по 2 000 (дві тисячі) гривень

17-32 місця по 1 000 (тисячі) гривень.

9. Форма одягу і поведінка гравців

Форма одягу гравців, що передбачена діючими Правилами спортивних змагань з більярдного спорту, є обов’язковою під час відкриття туру, проведення ігор, церемонії нагородження і закриття туру, а також заходів, організованих Оргкомітетом для спортсменів і представників ЗМІ (аудіовізуальні зйомки, фотосесії, прес-конференції, інтерв’ю тощо).

Забороняється застосування будь-якої зовнішньої реклами у будь-якому вигляді на спортивній формі, крім реклами найменування країни і спортивного клубу (організації, об’єднання), які представляє спортсмен або спонсорували спортсмена, а також реклами, що виготовлена і надана Оргкомітетом, і яка є обов’язковою для використання кожним гравцем під час заходів, передбачених вище.

Вживання гравцями алкоголю, допінгу, будь-яких інших стимуляторів на змаганнях, використання електронних пристроїв зв’язку під час проведення матчу (за винятком перерв у грі) категорично забороняється Положенням та цим Регламентом.

10. Підготовка місць проведення і безпека змагань

Установи-співорганізатори відповідають за підготовку місць проведення змагань і безпеку під час їх проведення у порядку, передбаченому Постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 “Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів”.

Цей Регламент є офіційним викликом на змагання.

Организаторы и партнеры
Статистика
Количество участников: 
76



Итоговый протокол

Участник турнираМестосортировать по иконкам
1Дайнеко Игорь
2Шугалей Богдан Денисович
3Прохоренко Владислав Владиславович
4Никипорец Станислав  
5Овсиенко Станислав
6Шиманский Максим Леонидович
7Рыбалко Богдан Геннадиевич
8Тюфтяев Максим Геннадьевич
9Воеводин Максим  
10Мисержи Евгений Витальевич
11Шульженко Алексей Владимирович
12Клочко Михаил
13Матвейчук Артем Васильевич
14Грынык Михаил Тадеевич
15Шевченко Кристина Евгеньевна
16Свинчак Дмитрий Викторович
17Павенко Иван Александрович
18Бондаренко Иван Григорьевич
19Василевский Дмитрий
20Волик Владислав Александрович
21Матяж Дмитрий
22Коваленко Александр Александрович
23Говтва Даниил Алексеевич
24Талов Евгений Петрович
25Кордонец Артем
26Янковский Владимир  Виталиевич
27Волошко Роман  
28Букшицкий Вадим Николаевич
29Петраш Сергей Игоревич
30Жуковский Янис Артурович
31Сергеев Сергей Анатольевич
32Хмиляр Андрей  Сергеевич
33Долженко Виталий Викторович
34Осипенко Дмитрий Алексеевич
35Осычнюк Максим Григорьевич
36Литовченко Игорь Викторович
37Турчик Игорь Михайлович
38Коваленко Сергей Владимирович
39Гурин Кирилл Сергеевич
40Косаренко Александр Олегович
41Радионов Павел Павлович
42Евтеев Илья Вячеславович
43Косогов Владислав Игоревич
44Адамец Никита Вячеславович
45Коваленко Сергей Олегович
46Матвейчук Артем Васильевич
47Родионов Андрей Александрович
48Зайченко Николай Михайлович
49Грач Соня Витальевна
50Мачтаков Олег Геннадиевич
51Дудниченко Владимир Анатольевич
52Лобортас Игорь
53Бикметов Максим Анварович
54Петля Михаил  
55Часовников Максим Евгеньевич
56Матвейчук Артем Васильевич
57Дыхан Александр Дмитриевич
58Котляр Анна  
59Перкун Владимир Леонидович
60Непейпиво Илья  
61Смирнов Юрий Олегович
62Матвейчук Артем Васильевич
63Козий Иван  Владимирович
64Еленич Владислав Сергеевич
65Бурдинов Александр Юрьевич
66Сокальский Анатолий Анатольевич
67Мостовой Артур Геннадиевич
68Цилык Сергей Николаевич
69Талов Артем Петрович
70Дуранина Александра Евгеньевна
71Клестов Андрей Андреевич
72Истомин Александр Владиславович
73Шиманский Анатолий Прокопьевич
74Матвейчук Артем Васильевич
75Руденко Алексей Сергеевич
76Пивченко Артур Витальевич